Rozdanie dyplomów ukończenia szkoły

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku kolejny rocznik wkroczył w poczet absolwentów Salezjańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Lutomiersku.

Uroczystość rozdania świadectw i dyplomów rozpoczęła Msza Święta, na której tegorocznym absolwentom towarzyszył szkolny chór. Po mszy odbył się koncert chóralno – organowy. W jego trakcie można było usłyszeć m. in. Ave Maria Franza Biebla oraz Da Pacem Domine Dominika Lasoty. Przy organach mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć reprezentantów tegorocznych absolwentów – Natalię Kaźmierczak i Piotra Mytkowskiego.
Po koncercie tegoroczni absolwenci w towarzystwie najbliższych, grona pedagogicznego, wychowawcy, księży oraz kolegów i koleżanek odebrali m. in. świadectwa ukończenia szkoły, dyplom organisty, dyplom przynależności do BWS-ów oraz upominek od wychowawcy. W trakcie zostało uroczyście odsłonięte tablo. Tradycyjnie absolwentów pożegnała prezentem klasa młodsza.
Sami absolwenci w ramach podziękowania wręczyli drobne prezenty wspólnocie Salezjanów oraz wychowawcy.
Na koniec miała miejsce sesja zdjęciowa, a po niej grill.

Wyrażamy serdeczną wdzięczność Dyrekcji Teatru Powszechnego w Łodzi za wypożyczenie kostiumów, w których zostały wykonane zdjęcia do tablo

Rafał Makowski

Tagi